Úvod - HB Reklama - České Budějovice

Úvod

Vážení obchodní přátelé,
dovolte, abych Vám představila náš projekt reklamních jídelních lístků.

Jedná se o zajímavou myšlenku v oblasti marketingu a propagace firem. Většina firem má z hlediska nabízených služeb a výrobků zájem o zcela určitou skupinu potenciálních zákazníků. Můžeme mluvit o věkové a sociální struktuře, oboru a regionu, ve kterém působíme. Zároveň úspěšná reklama předpokládá dlouhodobost, potřebnou šíři záběru, neotřelost a vysokou kvalitu prezentace.

Jak toto sladit při minimálních nákladech? Vycházíme z poznání, že lidé podobné ekonomické síly se opakovaně shromažďují na určitých místech. Zde je pak můžete cíleně oslovit způsobem, který nelze přehlédnout.

A jaké je toto prostředí? Našimi partnery v tomto projektu jsou vybrané restaurace hojně navštěvované úspěšnými lidmi s rozhodovacími pravomocemi ve firmách. Pro tato zařízení vyrábíme jídelní lístky, ve kterých je přímo pod jídly prostor pro prezentaci. Jídelní lístky nabízíme v mnoha modifikacích, tištěných na kvalitních papírech a v závěrečné fázi výroby ošetřených horkou laminací.

Pro restauraci to tedy znamená, že od nás dostává dostatečné množství kvalitních jídelních lístků a inzerent získává každodenní reklamu, která působí velice nevtíravě a zároveň účinně na konkrétního zákazníka. Vysoká úroveň, kterou se budete prezentovat, bude pro Vaše zákazníky garancí kvality a dlouhodobé působení zafixuje Vaši firmu hluboko do jejich podvědomí. Pokud Vám náš projekt umožní dlouhodobě a cíleně oslovit tu správnou klientelu a zvýší Váš zisk, bude to přínos, jaký potřebujete?

© 2021 Webarium s.r.o. & HB Reklama

Restaurace Citro

České Budějovice

Modul: v barvě
Rozměr inzerátu: 165×60 mm
Doba inzerce: 12 měsíců
Vydání jídelního lístku: duben 2017

Objednat

Café Pizza

Kaplice

Modul: v barvě
Rozměr inzerátu: 160×60 mm
Doba inzerce: 12 měsíců
Vydání jídelního lístku: květen 2017

Objednat

Café Au Chat Noire

Francouzská kavárna České Budějovice

Modul: v barvě
Rozměr inzerátu: 140×60 mm
Doba inzerce: 12 měsíců
Vydání jídelního lístku: květen 2017

Objednat
Objednávkou souhlasíte s
obchodními podmínkami